„Czy Popełniasz Te Błędy W Makijażu?”

Już ponad 1 736 kobiet nauczyło się jak unikać błędów, rujnujących ich makijaż. Część z nich zwiększyła swoje stawki i zagwarantowała sobie grafiki zapełnione na kilka miesięcy wprzód.

Na tej stronie dowiesz się dokładnie, jakie błędy niszczyły Twój makijaż i co MUSISZ zrobić, aby uczynić go perfekcyjnym… raz na ZAWSZE!

Albo po prostu możesz wykorzystać te rady do zwiększenia sprzedaży i podnieść swoje stawki…

Czy wiesz, dlaczego nigdy nie powinnaś rozpoczynać makijażu bez wykonania krótkiego wywiadu z klientką i o co musisz zapytać, nim przystąpisz do pracy, aby uniknąć takich nieprzyjemności jak alergie, wysypki i uczulenia!?

Jeśli jesteś makijażystką, czy wiesz, co musisz zrobić, aby klientki wybierały właśnie Ciebie na podstawie Twojego nazwiska a nie konkurowania najniższą ceną?

Jeśli pragniesz zostać makijażystką, czy znasz te techniki, które pozwalają wykonać perfekcyjny makijaż i pozbyć się problemów „opadającej powieki”, „opadającego kącika”, „nierównej kreski” i „osypywania się cieni”, przez co Twój makijaż wygląda na brudny i tani?

Wiele makijażystek nie wie, jak przygotować cerę przed makijażem i jak dobrać kosmetyki do typu cery i urody klientki. Rezultatem tego jest „efekt maski”, który sprawia, że makijaż wygląda ciężko i nieelegancko.

Jeszcze więcej osób w błędny sposób aplikuje kosmetyki na skórę.

Większość dziewczyn nie radzi sobie z utrzymaniem czystości makijażu, przez co na skórze zostają osypane ciemne cienie i nieprzykryte niedoskonałości skóry.

A zdecydowana większość nie wie, jak wykonać makijaż, by wyglądał na luksusowy i drogi… używając wielu tańszych zamienników.

Jest to główna przyczyna niskich zarobków wielu makijażystek.

To powoduje, że godzą się na niskie stawki i pracują z klientkami, które nie widzą w nich ekspertów a jedynie robota, który ma wykonać swoją pracę jak najtaniej.

Ich makijaże są nieprofesjonalne, wyglądają tanio i wywołują wstyd u osoby, która dostrzega brak estetyki, brak precyzji i zabrudzenia.

Źle wykonany makijaż wpływa na pewność siebie i samoocenę makijażystki, jak i klientki…

A u osoby, która makijażem zajmuje się zawodowo powoduje niepewność i zwątpienie w swoje umiejętności…

Ale nie musi tak być!

Dlaczego większość makijażystek popełnia błędy?

Co dokładnie powoduje, że tak wiele z Nas ma spore braki w wiedzy i umiejętnościach, przez które nasza kariera stoi w miejscu a my godzimy się na niskie stawki i pracujemy w warunkach, poniżej naszych oczekiwań?

Dlaczego niektórym dziewczynom makijaż wychodzi „ciężki i sztuczny” zamiast być „lekki i naturalny”?

Dlaczego makijaż tak wielu kobiet przypomina niezdarne ukrywanie kompleksów zamiast być podkreśleniem kobiecych atutów i siły?

Powód tych wszystkich błędów jest jasny.

Julita Dyszkiewicz odkryła, co tak naprawdę stoi za tymi wszystkimi błędami i będziesz w szoku, gdy dowiesz się, że

 • Problemem NIE są tanie kosmetyki
 • Problemem NIE jest małe doświadczenie
 • Problemem NIE są nawet słabe warunki i brak profesjonalnego studia

Odkrycie Julity potwierdziło ponad 1 700 aktywnych kursantek, korzystających z jej wiedzy…

Niektóre zaczynały od zera i nie miały doświadczenia…

Niektóre musiały pracować w „warunkach domowych” i nie posiadały profesjonalnego studia

Inne były doświadczone, ale od lat nie potrafiły wybić się na rynku i godziły się na przeciętne wynagrodzenie i pracę z klientkami sprawiającymi problemy…

Dziś ich rezultaty wyglądają tak:

A one same zaczęły zarabiać 300 – 400 zł za makijaż (zamiast 80 – 150zł) i zapełniły swoje grafiki i zyskały silną pozycję na rynku, dzięki temu już nigdy nie muszą martwić się o przyszłość i o pieniądze…

Ich klientki są zachwycone ich nowymi umiejętnościami, częściej do nich wracają, polecają je znajomym a ich wyższa cena nie stanowi dla nich żadnej przeszkody, ponieważ przestały podejmować decyzję na podstawie ceny i wracają do nich dzięki zbudowanej silnej marce i gwarancji perfekcyjnie wykonanej pracy.

A więc, co takiego powoduje, że tak wiele osób popełnia te wszystkie błędy?

Zapomnij o wszystkim, co dotychczas słyszałaś o makijażu, ponieważ za moment dowiesz się o metodzie, po której nawet niedoświadczona i początkująca osoba będzie mogła wykonać perfekcyjny i drogi makijaż!

Czy chciałabyś wykonywać makijaż, za który klientki zapłacą Ci znacznie więcej a Ty zyskasz prestiż i rozpoznawalność?

A może chcesz wreszcie pozbyć się jednego z powyższych problemów… lub wszystkich na raz!

Większość makijażystek nie ma takich wyników o jakich marzą i na jakie zasługują, tylko przez 2 kluczowe elementy.”

~ Julita Dyszkiewicz

Dwa elementy, które powodują, że Twój makijaż nadal nie wzbudza takich emocji, przez które klientki przestają zwracać uwagę na cenę…

1.

Aby przygotować idealny makijaż, który uwydatnia wszystkie atuty kobiecości i zachwyca klientki do tego stopnia, że są gotowe zapłacić za niego znacznie więcej niż u konkurencji, MUSISZ w pierwszej kolejności zadbać o odpowiednią technikę.

Bardzo często jest tak, że dziewczyny chcące nauczyć się makijażu, korzystają z darmowych materiałów, typu tutoriale na YouTube.

Nie ma w tym nic złego.

ALE!

Problem leży w tym, że skacząc z jednego kanału na drugi słyszysz, non stop, różne polecenia. Każdy mówi zupełnie co innego i używa innych kosmetyków i narzędzi. Ciągle słyszysz instrukcje, które wzajemnie się wykluczają i w pewnym momencie sama już nie wiesz co masz robić, ponieważ masz nadmiar informacji i wszystko się ze sobą „gryzie”.

Przy okazji, na każdym kroku jesteś bombardowana wiadomościami o nowych kosmetykach i ciągle masz wrażenie, że w Twoim „kuferku” jest ich za mało.

W pewnym momencie zaczynasz wierzyć, że aby wykonać piękny makijaż musisz kupić więcej i więcej kosmetyków…

Uwierz mi. Nie potrzebujesz worka kosmetyków, polecanego od każdej napotkanej blogerki i influencerki, by wykonać perfekcyjny makijaż!

W dodatku takie tutoriale to „skrót w pigułce”, gdzie pomijane lub specjalnie ukrywane są najważniejsze elementy całego procesu, bez których Twój makijaż nigdy nie wyjdzie tak, jak powinien.

Ucząc się w ten sposób, możesz nabrać złych nawyków, których bardzo ciężko jest się później pozbyć.

Idealnym przykładem jest rozcieranie makijażu gąbeczką, zamiast delikatnego „wklepywania”. Popełniając ten jeden głupi błąd ścierasz nie tylko makijaż, ale również podkład, przez co makijaż będzie posiadał brzydkie smugi i będzie nietrwały.

2.

Drugim powodem, przez który Twój makijaż nie wygląda tak jak powinien jest brak znajomości całego procesu od A do Z, co dokładnie krok po kroku robić, by makijaż zawsze wychodził perfekcyjny, miał luksusowy charakter i czego się wystrzegać, by nie popełniać głupich błędów, które rujnują Twoją pracę.

„I tu znajduje się prawdziwa różnica w sposobie nauki u Julity…”

Jeśli straciłaś pieniądze, kupując kurs o makijażu lub próbujesz uczyć się z materiałów znalezionych w internecie ale nadal nie masz obiecywanych efektów…

To NIE JEST Twoja wina!

To dlatego, że wszystkie dotychczasowe kursy skupiały się NIE na tym, co trzeba, by efekty wreszcie spełniły Twoje oczekiwania.

Zobacz jaka jest prawda…

Kto jest największym graczem na rynku makijażu?

Salony makijażu? Ich właściciele? A może same makijażystki?

Prawda jest taka, że tym, kto dyktuje warunki są chciwe koncerny kosmetyczne, które nie dbają o nasze dobro i są zaślepione własnymi zyskami.

Liczą się dla nich tylko ich własne interesy, czyli pomnażanie swoich zysków.

Oto grafika pokazująca, ile wart będzie rynek makijażu w 2028 roku.

Jak sama widzisz w grę wchodzą naprawdę duże sumy.

Myślisz, że koncernom zależy na tym, abyś osiągała perfekcyjny makijaż za każdym razem niezależnie czy korzystasz z dużej ilości drogich kosmetyków czy ze skromnej ilości tańszych zamienników?

Jasne, że nie!

Im zależy na tym, abyśmy uwierzyły, że potrzebujemy jeszcze większej ilości kosmetyków…

Żebyśmy czuły, że cały czas nam czegoś brakuje…

Bo to napędza ich sprzedaż.

Wmawiają nam, że potrzebujemy dziesiątek kremów i odcieni, setek pędzli i tysiące innych rzeczy… ale nigdy nie usłyszysz od nich, że to, co naprawdę powoduje, że Twój makijaż staje się idealny, to odpowiednia technika wykonania makijażu.

Jakoś zapominają Ci powiedzieć, że odpowiednią techniką wykonasz perfekcyjny makijaż ZA KAŻDYM RAZEM, nawet jeśli będziesz korzystać z tańszych zamienników i że nawet najdroższym kosmetykiem NIGDY nie zakryjesz złej techniki.

Przekonują nieświadome niczego kobiety, że nie muszą trenować swoich umiejętności i wystarczy, że kupią ich najnowsze kosmetyki a ich problem sam się rozwiąże.

Niestety, wiele nieświadomych makijażystek dało się na to nabrać.

To nie jest ich wina, że uwierzyły w te kłamstwa…

Ale teraz możesz usłyszeć od nich, że aby wykonać perfekcyjny makijaż potrzebujesz tony kosmetyków.

Jednak, to nie jest prawda.

Więc, jeśli do tej pory nie osiągałaś obiecywanych efektów, to dlatego, że wszystkie dotychczasowe kursy skupiały się NIE na tym, czego tak naprawdę potrzebujesz!

Ta nieuczciwa gra, którą wmawiały Nam firmy kosmetyczne kończy się dzisiaj!

To, CO NAPRAWDĘ decyduje o jakości makijażu, to technika wykonania i dokładna znajomość CAŁEGO procesu od A do Z.

To właśnie dlatego potrzebujesz osoby, która nauczy Cię krok po kroku, co dokładnie należy zrobić, aby Twój makijaż był ZAWSZE perfekcyjny i wprawiał w zachwyt każdą Twoją klientkę… niezależnie czy korzystasz z drogich kosmetyków, czy z tańszych zamienników!

Jeśli myślisz, że wykupienie połowy sklepu z kosmetykami i posiadanie tysięcy pędzelków z płatnych reklam jest drogą do sukcesu…

Zastanów się jeszcze raz!

Oba te makijaże były wykonane tymi samymi kosmetykami.

Widzisz również tę samą dziewczynę.

Przy użyciu tych samych narzędzi.

I każde z nich możesz znaleźć w popularnych sklepach jako tańsze zamienniki.

Myślę, że teraz sama dostrzegasz, co TAK NAPRAWDĘ ma znaczenie w makijażu…

A co jest kłamstwem, napędzającym sprzedaż kosmetyków.

„Dobrą techniką wykonasz makijaż nawet tańszymi zamiennikami.

Drogimi kosmetykami nigdy nie zakryjesz złej techniki.”

Ale skąd o tym wiem?

To proste.

Zajmuję się tym od ponad 9 lat i opanowałam skuteczną metodę makijażu, która skupia się na poprawnej technice i eliminacji błędów, które rujnują makijaż u podstaw.

To dlatego, że spędziłam setki godzin na planach filmowych w telewizji, pracując z wieloma celebrytami – w takich warunkach nie możesz sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd. Makijaż musi wyjść perfekcyjny.

ZAWSZE!

Każdy może Ci powiedzieć jakich kosmetyków powinnaś używać.

I ode mnie także dostaniesz taką listę – uwaga: nie przyjęłam ani złotówki w zamian za rekomendację tych produktów!

Po prostu podzielę się z Tobą tylko tymi kosmetykami, których tak naprawdę potrzebujesz i które osobiście uważam za sprawdzone i skuteczne.

Ale, to co odróżnia moją metodę od innych, to nacisk kładziony na odpowiednią technikę, której uczyłam się od ponad 9 lat.

To coś, co pozwala mi osiągać takie efekty:

Za każdym razem!

Kropka.

To ZUPEŁNIE NOWE podejście do wykonywania makijażu…

Chodzi o to, abyś była zawsze pewna swoich umiejętności i zawsze osiągała rezultaty, których inne będą Ci zazdrościć…

I była gotowa na błyskawiczny rozwój swojej kariery, a co za tym idzie – znaczne zwiększenie zarobków i współpracę z najlepszymi klientkami, gdy informacja o Twoich nowych umiejętnościach w końcu rozejdzie się po całej branży!

 

Pewne techniki makijażu nawet z początkującej i niedoświadczonej dziewczyny mogą zrobić GWIAZDĘ…”

 

Sprawdzone i skuteczne metody wykonania idealnego makijażu już istnieją i nie ma sensu odkrywać koła na nowo.

Możesz oczywiście starać się nauczyć wszystkiego sama lub wybrać drogę ekspresową do szybkich rezultatów, które wyniosą Twój makijaż na zupełnie nowy poziom.

Aby móc osiągać takie efekty, jedyne co musisz zrobić, to opanować ODPOWIEDNIĄ technikę makijażu i pozbyć się starych nawyków, które rujnowały Twoje starania.

Na szczęście da się to łatwo osiągnąć.

Stać Cię na więcej niż myślisz!

I udowodnię Ci to!

Tylko musisz jak najszybciej:

 • Przestać popełniać błędy, które hamują rozwój Twoich umiejętności i kariery.
 • Poznać sprawdzone techniki i metody makijażu wykorzystywane przez światowej sławy ekspertów, których używają do pracy w telewizji i z celebrytami.
 • Poznać dokładny proces od A do Z tłumaczony krok po kroku, jak osiągnąć efekty jak na zdjęciach powyżej i zachwycić klientki.
 • Dowiedzieć się jak wykonywać zawsze perfekcyjny makijaż, który pozwoli Ci zdobyć uznanie i rozpoznawalność.
 • Oraz poznać dokładną listę kosmetyków i narzędzi, dzięki którym wprowadzisz w życie swoje nowe umiejętności.

Już od pierwszych dni zobaczysz zachwyt w oczach klientek, dla których staniesz się jedynym słusznym wyborem…

Możesz pracować z najlepszymi klientkami za większe stawki i mieć więcej czasu dla siebie i swoich najbliższych!

Oto tylko ułamek wiedzy, którą się z Tobą podzielę:

 • Dlaczego ZAWSZE musisz przeprowadzić krótki wywiad z klientką zanim nałożysz jakikolwiek kosmetyk na jej skórę! Jeśli pominiesz ten etap, to ryzykujesz niezadowoleniem klientki a nawet wypłaceniem odszkodowania!
 • Jak przygotować idealną cerę pod makijaż, by był naturalny, ale i trwały? Dowiesz się jakie są najczęstsze błędy przez które Twój makijaż był nietrwały i jakie kremy są do tego najlepsze.
 • 2 potężne metody konturowania twarzy: metoda na sucho i na mokro!
 • Jakiego podkładu użyć, by skóra wyglądała nieskazitelnie i lekko – uzyskasz perfekcyjną cerę bez efektu maski.
 • W jaki sposób zakrywać niedoskonałości, by wydobyć pełnię kobiecości i nigdy nie być posądzonym o tuszowanie kompleksów
 • Co zrobić, aby w przeciągu kilku chwil uzyskać idealne konturowanie twarzy?
 • Jak wykonać perfekcyjne blendowanie bez pozostawiania smug?
 • Co zrobić, aby uzyskać efekt wyszczuplenia twarzy?
 • Jak raz na zawsze pozbyć się efektu ciężkiego, opadającego, smutnego oka – nie uwierzysz jakie to proste!
 • Jak maksymalnie powiększyć oko, zachowując naturalny wygląd?
 • Jak uzyskać efekty od delikatnego, aż do bardzo głębokiego rozświetlenia?
 • Jak optycznie skrócić i zwęzić nos? Dla wielu kobiet nos stanowi źródło kompleksów – nauczę Cię jak modelować jego wygląd w zależności od Twoich potrzeb. Bez operacji plastycznych i drogich zabiegów!
 • Jak ukryć opadający kącik oka?
 • Najsilniejsze metody na idealne usta z efektem powiększenia i wypełnienia. Żaden mężczyzna nie oprze się pokusie zerkania na takie usta!
 • Dowiesz się jak rozświetlić skórę i nadać jej efekt idealnego GLOW, przy zachowaniu świeżego i wypoczętego wyglądu.
 • Jak wykonać makijaż, który nada Twojej twarzy uwodzicielski wdzięk i zmysłowość?
 • Jak wykonać kuszący i atrakcyjny makijaż wieczorowy?
 • Moja sprawdzona metoda, pozwalająca na niwelowanie osypywania się cieni. Rób to w ten sposób a pozbędziesz się problemu z osypującymi się cieniami raz na zawsze!
 • Sprytna metoda modelowania oka kępkami – jak podnieść opadający kącik i ukryć opadającą powiekę za pomocą rzęs?
 • Dostaniesz ode mnie dokładną listę niezbędnych kosmetyków, które będą Ci potrzebne, dzięki temu skompletujesz swój „kuferek” z kosmetykami i przestaniesz wydawać pieniądze na nietrafione kosmetyki (*Szkolenie dla kobiety dojrzałej).
 • Poznasz sekrety makijażu ślubnego. Jest to najbardziej dochodowa forma zarabiania na makijażu. Nie wiem, czy wiesz, ale na ślubach często maluję nawet 5 osób lub więcej. Moja stawka, to co najmniej 400zł za pojedynczy makijaż. Sama policz, ile potrafię zarobić w 1 dzień, jeśli przed ślubem wykonuję makijaż dla 5 osób… dodam tylko, że grafik mam zapełniony na kilka miesięcy wprzód!
 • W jaki sposób obsługiwać klientki, by mieć pewność, że będą do Ciebie wracać i nie uciekną do konkurencji? Zobaczysz na żywo, jak obsługuję klientki, by czuły się rozluźnione i zadbane, chętnie do mnie wracały i zostawiały swoje pieniądze w mojej firmie.

Oto przedsmak tego wszystkiego czego się nauczysz…

Pewnie zastanawiasz się teraz:

Kim jesteś, czy mogę Ci zaufać i czy to szkolenie naprawdę mi pomoże?”

Tak więc pozwól, że się przedstawię…

To do mnie właściciele salonów makijażu wysyłają pracownice, by nauczyły się jak wykonać ekskluzywny, drogi makijaż.

Cześć, nazywam się Julita Dyszkiewicz i profesjonalnym makijażem zajmuję się od 2013 roku.

Jestem jedną z najbardziej doświadczonych makijażystek w branży i autorkom szkoleń i kursów, które pomagają doświadczonym oraz początkującym makijażystkom osiągać lepsze efekty, zwiększać stawki za swoją prace i przyciągać do siebie rzeszę nowych klientek.

Możesz znać mnie z takich programów jak:

Hell’s Kitchen    Taniec z Gwiazdami    The Voice of Poland    Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Współpracowałam także z takimi gwiazdami jak: Anna Lewandowska, Szymon Majewski, Lil Masti, Rafał Brzozowski, Katarzyna Pakosińska, Marta Manowska, Sambor Czarnota, Emilian Kamiński i wielu innych.

A oto opinie moich klientek i kursantek:

Ale nie zawsze było łatwo…

Kiedy zaczynałam, nie potrafiłam dosłownie niczego…

Zaczynałam, wykonując makijaże na ciemnym, zimnym poddaszu rodzinnego domu jako nieśmiała dziewczyna.

Warunki były słabe. Nie miałam profesjonalnego oświetlenia a moje „studio” składało się z tego, co udało mi się znaleźć w domu: stare szafki, chwiejne krzesła i odrapane lustro. W zimie temperatura mroziła krew w żyłach a w lato było tak duszno, że makijaż spływał klientkom z twarzy.

Wstydziłam się, że nie stać mnie na profesjonalne warunki.

Szybko zrozumiałam, że potrzebuję metody, która wyróżni mnie na rynku i pozwoli w krótkim czasie dojść do potężnych wyników.

Nie było mnie stać na drogie kosmetyki, więc zaczęłam szukać rozwiązania. Na jednym z planów filmowych zauważyłam bardziej doświadczoną koleżankę, która osiągała nieziemskie efekty… zauważyłam, że jej sposób malowania różni się od każdego z jakim się do tej pory spotkałam. Wyjaśniła mi, że odpowiednia technika, to 80% sukcesu w makijażu.

Metody, którymi się ze mną podzieliła pozwoliły mi rozwinąć moją karierę, dając pieniądze i rozpoznawalność. I mimo że początki były niełatwe, to stawiałam krok za kroczkiem a moja kariera zaczęła się rozpędzać…

Pierwsze makijaże kosztowały 80 złotych!

Mimo wszystko bardzo szybko zaczęłam mieć pełne kalendarze a zarobione pieniądze reinwestowałam w kursy, szkolenia i nowe kosmetyki.

Pozwoliło mi to na wypracowanie unikalnej metody pracy z makijażem, za który klientki płacą mi co najmniej 400zł w górę za pojedynczy makijaż!

Po latach jestem właścicielką firmy specjalizującej się w makijażu, jedną z najbardziej cenionych ekspertek w tej dziedzinie i autorem licznych szkoleń i kursów.

Jeśli zmagasz się z problemami początkującej makijażystki lub pracujesz od lat, ale nadal nie potrafisz wybić się spośród konkurencji, to przygotowałam dla Ciebie specjalne kursy, w których zgromadziłam całe moje doświadczenie z pracy w telewizji, ze znanymi celebrytami i z klientkami indywidualnymi, z których nauczysz się mojej unikalnej metody makijażu.

„Kochanie, to niesamowite! Mam kalendarz pełny klientek! Oddzwonię do Ciebie po pracy…”

Jeśli zależy Ci, by szybko wskoczyć o kilka poziomów wyżej i poczuć nareszcie jak to jest, gdy:

 • Masz grafiki zapełnione na kilka miesięcy wprzód!
 • Pracę, która sprawia Ci przyjemność zamiast być smutnym obowiązkiem.
 • Stałe, wierne klientki, które nigdy nie powiedzą Ci, że masz za wysokie ceny.
 • Radość i spełnienie z tego co robisz.
 • Poważanie, rozpoznawalność i status lidera w branży.
 • Więcej wolnego czasu na spędzanie go w ulubiony sposób z bliskimi.
 • Uznanie w oczach rodziny, klientek i znajomych oraz zazdrość ze strony konkurencji.
 • Rewelacyjne wyniki ZA KAŻDYM RAZEM!
 • Oraz potężną pewność siebie, która jest wynikiem Twoich realnych kompetencji.

W skrócie: jeśli chcesz wejść do pierwszej ligi… to moje kursy są idealne dla Ciebie.

Pomyśl, co jest dla Ciebie lepsze…

Pracowanie na niskich stawkach z problematycznymi klientkami, które nawet Cię nie szanują.

Czy…

Czucie się docenioną i zachwalaną ekspertką z najlepszymi klientkami, którym nie będą przeszkadzać Twoje nowe wyższe ceny, bo bardziej liczy się dla nich jakość i pewność dobrze wykonanego makijażu. Za każdym razem!

Odzyskasz zainwestowane pieniądze już na pierwszej klientce.

Wyobraź sobie kim byś się stała i jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś DWUKROTNIE zwiększyła swoje ceny, przyciągała najlepsze klientki a Twój kalendarz pękał w szwach od kobiet pragnących, abyś TYLKO TY wykonała dla nich makijaż?

Może nawet zdarzy Ci się zabawna sytuacja i klientki będą przekupywać Cię dodatkowymi pieniędzmi, byś „dała radę upchnąć je jakoś w grafik”.

Wykorzystując moje techniki jesteś w stanie nawet w 1 dzień odzyskać całą zainwestowaną w szkolenie kwotę…

Pomyśl o tym…

Będziesz mogła spłacić aktualne zobowiązania…

Cieszyć się czasem z najbliższymi w ulubiony sposób…

Zachwycić swojego partnera swoją zaradnością…

A jeśli wykorzystasz wszystko, czego uczę, to jeszcze przed końcem wakacji możesz zabrać rodzinę na zasłużony wyjazd.

Mówię poważnie:

Wyobraź sobie jak się poczujesz, wiedząc, że wreszcie pozbyłaś się problemu z brakiem klientek i niskimi stawkami za swoją pracę. Zaczniesz pracować z klientkami ceniącymi jakość, które doceniają Twoje umiejętności i nie narzekają na ceny. A dzięki wyższym zarobkom, możesz pracować krócej i poświęcić czas rodzinie i bliskim… lub po prostu poświęcić go na swoje hobby lub odpoczynek.

Dla kogo to jest

 • Te informacje są dla osób zaawansowanych, które chcą wznieść swój makijaż na jeszcze wyższy poziom i znacząco rozwinąć swój biznes.
 • Sprawdzą się również u osób początkujących, bez dużego doświadczenia i osób, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem.
 • Dla makijażystek pracujących na etacie, które marzą o wolności, pragną stworzyć własną markę i żyć na własnych warunkach.
 • Dla kobiet, chcących zachwycać zmysłowym i uwodzicielskim wyglądem na weselu, ślubie, randce, spotkaniu biznesowym i w codziennych sytuacjach.

Jeśli potrzebujesz pomocy, w którejś z tych sytuacji, to sprawdź, co dokładnie otrzymujesz…

Inwestując w moje kursy, otrzymujesz:

 • 90 – 120 minut Materiałów Wideo z CAŁYM Procesem Wykonania Idealnego Makijażu, Tłumaczonego KROK-PO-KROKU (wartość: 2500zł)
 • Natychmiastowy Dostęp Do Indywidualnego Panelu z Kursami
 • Dożywotni Dostęp Do Wykupionych Materiałów – Możesz Oglądać, Ile Razy Chcesz!
 • Bonus #1: Imienny Certyfikat, Zaświadczający o Posiadaniu Wysokich Umiejętności w Wykonywaniu Makijażu (wartość: 97zł, w wersji PDF)
 • Bonus #2: Dokładną Listę Kosmetyków i Narzędzi Wykorzystanych Do Zrobienia Makijażu (*Dla szkolenia cery dojrzałej/ wartość: 19zł, w wersji wideo)
 • Bonus #3: Podczas szkolenia na bieżąco ujawniam listę kosmetyków i narzędzi, z których osobiście korzystam (wartość: 19zł)
 • Bonus #4: Dostęp do prywatnej grupy na Facebook gdzie odpowiem na Twoje pytania, problemy. Dzielę się tam również swoimi perełkami kosmetycznymi, możesz tam również otrzymać poradę od innych moich kursantek. (wartość:197zł)
 • Gwarancja Satysfakcji: 30 dni na przetestowanie zdobytej wiedzy.

Ile warta jest ta wiedza?

Spędziłam ponad 9 lat doskonaląc techniki i metody, których uczę w kursie.

Czytałam każde pismo branżowe, jeździłam na szkolenia i przerabiałam setkę kursów…

Niektóre były warte swojej ceny… inne wręcz przeciwnie.

Dlatego doskonalę wiem, co musi zawierać szkolenie, by wykorzystana z niego wiedza zwróciła się minimum 2 krotnie i to już w pierwszych dniach od wdrożenia jej w życie!

Wiem również jak obsługiwać klienta, by czuł się zachwycony, zadbany i z chęcią do mnie wracał…

Tego wszystkiego nauczyłam się podczas pracy dla klientów prywatnych, teatrów, sesji zdjęciowych i programów telewizyjnych, takich jak Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Hell’s Kitchen i wiele, wiele innych.

I tego wszystkiego mam zamiar nauczyć Ciebie.

Gdybyś chciała zdobyć tę wiedzę i umiejętności sama, musiałabyś zapłacić:

Ponad 35 000 zł za same szkolenia, kursy i książki od najlepszych ekspertów makijażu na świecie…

I musiałaby poświęcić lata na praktyki i docieranie metodą prób i błędów do sedna przygotowania perfekcyjnego makijażu, za który klientki zapłacą każdą cenę…

Gdybym zsumowała całą wiedzę i wartość jaką dzielę się w moim kursie, to cena wyniosłaby co najmniej 2 500zł.

I tyle kosztują moje prywatne szkolenia, na których pokazuję od A do Z cały proces wykonania perfekcyjnego makijażu, który zachwyci każdą Twoją klientkę.

Więc, ile to kosztuje?

Jak już wiesz, minimalna kwota, jaką powinnam od Ciebie wziąć w zamian za to, że będziesz mogła bez ograniczeń korzystać z mojej wiedzy i doświadczenia zdobywanego latami, co pozwoli Ci uniknąć błędów, które popełniłam za Ciebie i znacznie przyśpieszy Twój rozwój, to 2 500 złotych.

I jest to adekwatna cena w zamian za wszystkie techniki, metody i sposoby, których dowiesz się z moich kursów.

Każda moja klientka doskonale wie, że zawsze zapewniam minimum 2 a nawet 3 razy lepsze wyniki, niż wszyscy oczekują.

To dlatego, że mam bardzo wysokie standardy.

Dzięki czemu inwestycja w moje szkolenia zwraca się bardzo szybko.

Ale zależy mi na tym, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Dzięki temu jeszcze bardziej umocnię swoją pozycję na rynku.

Więc znasz już moją „ukrytą motywację”.

Ale to nie wszystko!

Pamiętam, jak to jest, kiedy dopiero zaczynasz, jesteś pełna wątpliwości i brakuje Ci wiary w siebie i swoje umiejętności.

I nie masz nikogo, kto chciałby Ci pomóc…

Ponieważ większość dziewczyn w tej branży tylko czeka, aż powinie Ci się noga…

Żeby wskoczyć na Twoje miejsce.

W związku z tym… nie musisz mi płacić standardowych 2 500 złotych

Nie zapłacisz nawet 500 złotych

Moje kursy zdobędziesz za jedyne…

Standardowe:

499zł

Teraz: 299 zł

Najszybszym sposobem nauczenia się wykonywania perfekcyjnego, luksusowego makijażu jest nauka bezpośrednio od osób, które są w tym najlepsze.

W ten sposób szybciej przejmiesz część ich mocy i wykorzystasz to dla siebie.

Wszystkie szkolenia zostały nagrane w profesjonalnym studiu telewizyjnym a kamery ustawione były pod wieloma kątami… tak byś mogła dokładnie zobaczyć nawet najmniejsze detale.

Dzięki temu możesz poczuć się jakbyś uczestniczyła w prywatnym indywidualnym szkoleniu wartym 2 500 złotych… z możliwością powtórek – kiedy tylko zechcesz.

Każdy makijaż rozłożony został na czynniki pierwsze, dzięki czemu przeprowadzę Cię za rękę KROK PO KROKU przez cały proces od A do Z.

Przy wykonywaniu każdego z makijaży podaję dokładną listę kosmetyków i narzędzi, oznacza to dla Ciebie koniec z błądzeniem po omacku i marnowaniem pieniędzy na nietrafione kosmetyki.

4 zupełnie różne szkolenia:

 • 2 sposoby pracy
 • Szkolenie z makijażem zaczynanym od oka – makijaż Smokey Eye
 • Szkolenie, jak na pomalowanej twarzy uniknąć osypywania się cieni
 • Makijaż wieczorowy
 • Makijaż ślubny
 • Seksowny wedding look z mocniejszą kreską
 • Makijaż dla kobiety dojrzałej

Zamawiając teraz gwarantujesz sobie DOŻYWOTNI DOSTĘP, bez potrzeby odnawiania członkostwa.

Gwarantuję, że po zastosowaniu wiedzy z kursu zobaczysz znaczącą różnicę, albo wykonasz jazdę próbną na mój koszt!

Jestem w 100% przekonana, że inwestycja w ten kurs wyniesie Twoje umiejętności na zupełnie nowy poziom, dzięki czemu zapełnisz swój grafik nowymi zleceniami, zaczniesz pracować z najlepszymi klientkami i zarobisz więcej pieniędzy.

Ponieważ jestem spokojna, wiedząc jak bardzo będziesz zachwycona swoimi nowymi umiejętnościami…

I wiem, że cała inwestycja zwróci Ci się błyskawicznie

Postanowiłam, że otrzymasz pełne 30 dni na wytestowanie każdego z moich szkoleń.

Mówiąc inaczej: jeśli to nie będzie najlepsza inwestycja w Twoim życiu, to wystarczy, że napiszesz a ja zwrócę Ci 100% wpłaconej kwoty.

Dlaczego mogę pozwolić sobie na takie ryzyko?

Ponieważ z kursu skorzystało ponad 1 700 uczestniczek i oto tylko kilka z ich licznych opinii, które udowadniają, że ta inwestycja jest w 100% wolna od ryzyka i przynosi natychmiastowe rezultaty:

P.S. Wiem, że ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona i jest to ostatni moment na wykorzystanie okazyjnej ceny, przed jej powrotem do standardowej.

P.S.#2 Pamiętam, że chroni mnie 30-dniowa gwarancja satysfakcji, dzięki czemu inwestycja w kurs jest wolna od ryzyka, ponieważ Julita zwróci mi 100% zainwestowanej kwoty, jeśli tylko zechcę.

P.S.#3 Wiem, że największą wartością szkolenia jest możliwość uczenia się BEZPOŚREDNIO od osoby, która wykonywała makijaże w telewizji i dla celebrytów, a także pamiętam, że dzięki przełomowemu formatowi, który ukazuje prawdziwy proces makijażu od A do Z, krok po kroku, widziany z wielu różnych kątów, poczuję się jak na indywidualnym szkoleniu w profesjonalnym studiu telewizyjnym.

P.S.#4 Zdaję sobie sprawę, że inwestycja w kurs zwraca się już po pierwszej klientce i jestem gotowa na wszystkie nowe i fascynujące wydarzenia, które zaczną pojawiać się w moim życiu, gdy moje umiejętności w krótkim czasie wskoczą na zupełnie nowy poziom.

„Jesteś tylko o krok od wejścia do pierwszej ligi!”

WEŹ KALENDARZ, zaznacz na nim dzisiejszą datę a potem 30 dni od dziś!

Ludzi, którzy nie mają takich wyników, o jakich marzą łączy jedna rzecz: ODWELKAJĄ podjęcie decyzji. W praktyce nigdy jej nie podejmują i stoją w miejscu. Później żałują…

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałaś z moich kursów makijażu, to nawet nie masz pojęcia, jak bardzo ta wiedza odmieni Twoje życie…

Sprawdź, jak bardzo zmienią się:

 • Twoje umiejętności
 • Twoja pewność siebie
 • Twoje zarobki
 • Twój status społeczny i zawodowy
 • Twoje całe życie

… gdy za 30 dni od dziś ujrzysz zupełnie nowy poziom swoich umiejętności i zaczniesz robić makijaż, któremu klientki nie będą umiały się oprzeć a konkurencja będzie ryczeć z zazdrości.

Następnie nie zapomnij pochwalić się swoim sukcesem. Czytam wszystkie wasze historie sukcesu!

Mam gorące pragnienie, by kolejna tego typu historia sukcesu z moim kursem pochodziła właśnie od Ciebie!

Pytania i Odpowiedzi

Czy dostęp do szkolenia jest od razu?

Tak! Po opłaceniu zamówienia, otrzymasz wiadomość email z hasłem do logowania na wskazany podczas rejestracji adres, sprawdź koniecznie folder SPAM lub INNE

W jaki sposób otrzymam imienny certyfikat?

Imienny certyfikat w wersji PDF jest do pobrania z platformy. Po zalogowaniu się wejdź w zakładkę certyfikaty i pobierz swój certyfikat, Ważne by kurs został ukończony, poziom ukończenia jest widoczny na pasku w prawym górnym rogu.

Czy dostęp do szkolenia jest ograniczony?

Nie! Masz cały czas dostęp do wykupionych szkoleń, możesz oglądać kiedy masz na to ochotę

Czy można dokonać zakupu na raty?

Tak! od kwoty 300 PLN operator naszych płatności Payu umożliwia opcję zakupu ratalnego, wystarczy wybrać w opcjach „raty payu’ i skorzystać z opcji rat 0%.

Jest również możliwość zakupu z Paypo lub Klarna, czyli kupujesz teraz a płacisz za 30 dni.